https://www.mymamy.sk/clanok/790/detsky_tabor_mamacik_2020_je_za_nami-_dakujeme.html

Detský tábor Mamáčik 2020 je za nami, ďakujeme!

Aké by to bolo leto bez tábora?

Aj tohto roku sa nám nakoniec podarilo vyskladať financie tak, aby sme mohli pre naše detičky zorganizovať Detský tábor Mamáčik. Mamičky si tak na týždeň oddýchli od starosti, s kým počas prázdnin nechať svojich najmenších a deti zažili pestrý program, ktorý sme pre ne prichystali. Tentokrát sme strávili týždeň v Mníchovskom potoku a počas neho sme sa s deťmi do sýtosti vybláznili pri rôznych športových aj voľnočasových hrách aj súťažiach, zabavili sme sa v bazéne, ale si aj potrápili hlavičky pri kvíze o ľudových tradíciách a na prednáške o prvej pomoci.
Časť financií na organizáciu sme použili z grantu od Nadácia Volkswagen Slovakia, za čo im patrí veľká vďaka! Projekt bol podporený aj z rozpočtu PSK, v mene našich detí posielame ešte väčšie ďakujem! Zároveň ďakujeme aj Inge Socialnypresov za organizáciu programu na celý jeden deň, pas ktorého si deti vyskúšali pletenie košíkov, výrobu vlastných magnetiek, ale aj si oddýchli pri krásnych omaľovánkach.

Za krásne chvíle ďakujeme všetkým, ktorí nám akokoľvek pomohli s organizáciou, ale najmä samotným detičkám, pre ktorých šťastné tváre sa to vždy oplatí.

 
25.8.2020 | Pridal: Redaktor | Aktuálne | čítané: 702 krát