Podporte nás svojim finančným príspevkom

29.03.2022 | Aktuality

Združenie MyMamy prijíma príspevky na svoju činnosť, pre klientky v ťažkých chvíľach, pre ich deti na nákup základných potrieb či už zdravotných alebo školských. Taktiež poskytujeme útočisko pre utekajúce ženy s deťmi z vojnovej Ukrajiny.Každý dobrovoľný príspevok sa počíta, či už ste zo Slovenska, alebo nás chcete podporiť zo zahraničia. Spracovali sme pre vás niekoľko spôsobov ako finančný dar odoslať.

Združenie MyMamy prijíma príspevky na svoju činnosť, pre klientky v ťažkých chvíľach, pre ich deti na nákup základných potrieb či už zdravotných alebo školských. Taktiež poskytujeme útočisko pre utekajúce ženy s deťmi z vojnovej Ukrajiny. 

Každý dobrovoľný príspevok sa počíta, či už ste zo Slovenska, alebo nás chcete podporiť zo zahraničia. Spracovali sme pre vás niekoľko spôsobov ako finančný dar odoslať.

Najjednoduchší spôsob ako previesť sumu zo zahraničia alebo v inej mene ako je Euro je aktuálne Wise (kedysi TransferWise). Je potrebné si založiť konto na tejto web stránke a nasledovať inštrukcie. Najrýchlejší spôsob je prevod z vášho bankového účtu na ten náš.

 
Údaje MyMamy:
MyMamy, o.z.
Jánošíkova 5392/70, 08001, Prešov, Slovensko
IBAN: SK2011110000006624407076
Zriadený v UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
SWIFT: UNCRSKBX
Kód banky: 1111

Podrobný návod nájdete na tomto linku v slovenčine: https://www.prevod-penazi.sk/transferwise-navod/

Taktiež môžete využiť darovaciu bránu na Darujme.sk ak ste zo Slovenska alebo Českej republiky. Jednoducho si zvolíte spôsob platby, požadovanú sumu, ktorú chcete darovať a je to ?
Link je k dispozícii tu: https://mymamy.darujme.sk/podporte-pracu-mymamy/