…pretože pomáhať a rozdávať solidaritu, nie to iba očakávať, je potrebné!

20.10.2015 | Aktuality

Aj MyMamy sa zapojili do zbierky teplého oblečenia pre utečencov, ktoré organizoval mladý aktivista Peťo Valenčin z Prešova.

Aj MyMamy sa zapojili do zbierky teplého oblečenia pre utečencov, ktoré organizoval mladý aktivista Peťo Valenčin z Prešova.

Celá táto dobročinná udalosť prebehla v priateľskej atmosfére v príjemnom prostredí prešovskej Christianie, kde Peťo celý deň prijímal teplé oblečenie pre ľudí, ktorí sa v súčasnosti nemajú tak dobre ako väčšina z nás. Najžiadanejším artiklom bolo teplé oblečenie, pomôže im to prežiť blížiace sa chladné dni. Nazberala sa toho celkom úctyhodná kopa – plná dodávka, ktorú Valenčin odvezie tento štvrtok (22. 10. 2015) do azylového domu v Humennom, kde už majú na ľudí, ktorí s utečencami pracujú, priamy kontakt. Za zvyšok peňazí z mini zbierky, ktorá prebiehala počas zbierkového dňa, zakúpi Valenčin utečencom rôzne vitamíny.

Celá akcia vyvrcholila večernými dobročinnými koncertami, okrem prešovských kapiel Komajota a TomFrom a zoskupenia Ľubo Petruška, Peter Horváth, Tomáš Urban zahral aj košický hudobný objav Wandererove ségry.
Sme veľmi rady, že sme sa tejto výbornej akcie mohli zúčastniť aj my, ďakujeme za príjemné chvíle a dobrý pocit! ?

http://www.ta3.com/clanok/1071157/migranti-rozdeluju-spolocnost-na-vychode-pre-nich-organizuju-zbierku-satstva.html