Detský tábor Mamáčik 2023 prebehol na výbornú, aj vďaka vám!

25.07.2023 | Aktuality

Aj tento rok sa nám podarilo zorganizovať detský tábor Mamáčik pre deti z rodín, s ktorými spolupracujeme v združení MyMamy. V prostredí Malého Lipníka, s čerstvým vzduchom, skvelým jedlom a ubytovaním sa deti vyšantili, oddýchli si a nabrali nové sily. ďakujeme za úžasnú pohostinnosť majiteľov chaty U Financa!

Aj vďaka vám mali deti ceny do súťaží, mali ako uhasiť svoj smäd pri futbale, mohli si pomaškrtiť nie len na Horalke a zatajovali dych pri tom ako prelietaval Výr skalný nad ich hlavami od sokoliara Filipa Kollára.

Menovite ďakujeme:

Obchodíku Hudry Hudry za hračky a hry, Lear Corporation za zabezpečenie pitného režimu, Lidl Slovensko za stálu celoročnú pomoc, využili sme kartu na nákup občerstvenia pre deti a spoločnosti Alza.sk za darované lopty na hranie. Taktiež pánovi sokoliarovi Filipovi Kollárovi za úžasnú vzdelávaciu hodinu s vtáčikmi: Výr skalný, Kuvik obyčajný, Plamienka driemavá a Orol skalný.

Za finančné dary ďakujeme pani prezidentke Zuzane Čaputovej, spoločnostiam STK Control, spol. s.r.o., MILK-AGRO spol. s r.o., MULTI-CLUB, spol. s.r.o.. Všetkým individuálnym darcom a darkyniam, ktorý nám poskytli priame finančné dary v hotovosti, zaslaním na účet či prostredníctvom našej stránky (darujme.sk) alebo venovaním 2 % z daní.

Ďakujeme z celého srdca každému a každej, ktorý/é nám pomohli aj takto zorganizovať tábor Mamáčik!