PubQuiz Špeciál s o.z. MyMamy

04.12.2018 | Aktuality, Projekt na podporu a ochranu ľudských práv a slobôd, Projekty

Milí kamaráti a kamarátky nás, o. z. MyMamy, nadšenci a fanúšičky Pub Quiz Prešov večerov so Soňou, Danielom a Erikou, ale aj vy, ktorých baví tráviť svoje večery v réžii klubu Wave centrum nezávislej kultúry.

10. decembra 2018, na Medzinárodný deň ľudských práv, spojíme svoje organizačné sily, aby sme vám priniesli jedinečný, síce nesúťažný, no štandardne zábavný Pub Quiz, v rámci ktorého si budeme merať vedomosti v témach ľudské a ženské práva. Isté je, že každý si domov odnesie niekoľko nových informácií, ale aj nejaké to ocenenie – výsledky kvízu sa síce nezapočítavajú do WinterCupu 2018, odmeny sa však odovzdávať zaručene budú.

Otázok bude ako vždy 51, rozdelené budú do 3 kôl (20 – 20 – 10), príde aj obľúbená zabitá otázka. Začíname síce neštandardne v pondelok, no so štandardným časom, teda o 20-tej. Tímy skladajte vo dvojiciach, trojiciach, maximálne však po štvoriciach.
Registrujte ich na tomto linku: https://tinyurl.com/y7pasqah registrácia končí v nedeľu večer.

Nezabúdajte, že aj keď je začiatok o 20:00, aby bola rezervácia platná musí prísť aspoň jeden člen tímu 15 minút pred začiatkom quizu, t.j do 19:45.
Registračný poplatok sa tentokrát neplatí, v prípade, že ho budete chcieť aj tak venovať, poputujú vaše príspevky klientkam MyMamy, o.z.

Prajeme vám krásny týždeň, tešíme sa na vás už v pondelok! ♥
______________________________________________________
Mimoriadny kvíz o ženských a ľudských právach je organizovaný o. z. MyMamy ako súčasť kampane 16 dní aktivizmu proti násiliu páchanému na ženách, ktorá prebieha od 25. 11. do 10. 12. po celom svete. Aktivita je financovaná z Ministerstva spravodlivosti SR prostredníctvom dotácie na podporu a ochranu ľudských práv a slobôd.